Zwrot Podatku z Anglii, Holandii, Irlandii, Niemiec, Norwegii, USA, Danii, Szwecji, Austrii, Autralii, Belgii.

Firma MAG-TAX - O nas

MAG-TAX jest firmą działająca w obszarze doradztwa finansowego, specjalizującą się w usługach odzyskiwania nadpłaconego podatku z zagranicy dla osób fizycznych. Firma posiada długoletnią tradycję, jej początki sięgają 1999 roku – była wówczas jedną z pierwszych polskich firm świadczących dla swoich klientów usługi zagranicznych rozliczeń fiskalnych.

Obecnie długoletnia tradycja wspierana jest gruntowną wiedzą i szerokim doświadczeniem, także w sprawach niestandardowych – co poświadczyć mogą zadowoleni klienci, których MAG-TAX co rok obsługuje kilkuset z każdego z rozliczanych krajów.

Priorytetem MAG-TAX jest zapewnienie klientom szybkiego, możliwie najwyższego zwrotu przy zapewnieniu solidności, bezpieczeństwa i dyskrecji dokonywanych operacji. Naszym klientom zapewniamy pełny dostęp do wiedzy na temat statusu sprawy oraz w sposób skuteczny doradzamy w sprawach niestandardowych i szczególnie skomplikowanych.

Kolebką i siedzibą MAG-TAX jest Łódź, jednakże od 2003 roku operujemy na szeroką skalę w całej Polsce, współpracując z wieloma partnerami. Posiadamy jedną z najlepiej rozwiniętych sieci sprzedażowych w kraju - znajdź oddział najbliżej Ciebie. Wysoka jakość i rzetelność naszych usług potwierdzona została przez niezależnych ekspertów portalu: http://www.usa.info.pl

 

Jesteśmy na: facebook  nk  twitter

Opinie naszych klientów:
Edyta25 (-) data dodania: 5-07-2012

Polecam firmę MAG-TAX. Oni są z  Łodzi, ale o ile wiem mają też oddziały w innych miastach.
Zwrot trwa dość szybko i nie przesadzają z cenami. Przynajmniej sama się nie martwiłam o zwrot, bo szczerze mówiąc się po prostu na tym nie znam, a ze skarbówką nie ma żartów...


opinia pochodzi z serwisu: mforum.pl
Zuzka88 (-) data dodania: 5-07-2012

Ja też rozliczałam się przez firmę Mag-Tax. Odzyskali dla mnie 100% należnego mi podatku za pracę w Niemczech. Szybka i profesjonalna obsługa. Polecam wszystkim.


opinia pochodzi z serwisu: forumowisko.pl
Madzia5 (-) data dodania: 16-08-2011
Hej!!
Jeśli chodzi o rozliczenie podatku z pracy za granicą, polecam firmę Mag - Tax. Pracowałam w Anglii ostatnie 7 lat. Firmę polecił mi znajomy.
Firma wszystko załatwia za Ciebie! Mają wiele oddziałów w całej Polsce. Odzyskałam 100% podatku.

opinia pochodzi z serwisu: forumowisko.pl
Ola (Zielona Góra) data dodania: 6-07-2011

Witam, ja korzystałam z usług firmy Mag - Tax. Rozliczałam się z Podatku w Wielkiej Brytanii i Niemiec, ale wiem, że mają w ofercie jeszcze dużo innych krajów. Rozliczenie bardzo sprawne, cena również niewygórowana! Polecam, bo jest to jedna z najbardziej doświadczonych firm, jeśli chodzi o rozliczenie podatku z zagranicy.


opinia pochodzi z serwisu: o2.pl
mnr (Łódź) data dodania: 6-07-2011

Hej !
Ja rozliczałam się niedawno z podatku w Anglii i Niemczech za pośrednictwem firmy Mag-Tax. Jestem zadowolona. Przed rozliczeniem można bezpłatnie oszacować zwrot i dowiedzieć się czy w ogóle opłaca się nam rozliczać. Za usługę nie trzeba płacić im z góry. Wszystko jest do dogadania. Cena jak najbardziej Ok. Polecam.


opinia pochodzi z serwisu: wizaz.pl
Marcin S (-) data dodania: 6-07-2011

Wiem, że zajmuje się tym kilka firm w Polsce. Moją znajomą rozliczyła firma Mag-Tax. Oddała im dokumenty i niczym się nie przejmowała. Raczej zadowolona jest.


opinia pochodzi z serwisu: bankier.pl
kurs walut
waluta aktualny kurs
1 USD 3,9657
1 EUR 4,3524
1 GBP 6,1881
1 AUD 2,9241
1 SEK 0,4583
1 NOK 0,4814
1 DKK 0,5822
Doradztwo Finansowe MAG-TAX Agnieszka Mikulska
Centrala Łódź:
ul. Rewolucji 1905r nr 49 lok. 210    90-215 Łódź    tel/fax: (42) 6 311 311
Niniejsza strona korzysta z ciasteczek (cookies). Dalsze korzystanie z tej strony oznacza, że akceptujesz ten fakt a strona będzie działała zgodnie z ustawieniami dotyczącymi ciasteczek Twojej przeglądarki.
 

Zostaw wiadomość a my się z Tobą skontaktujemy!

Imię i nazwisko *:
E-mail *:
Telefon:
Temat *:
Wiadomość *:
update Wysyłanie...