Realizacja czeków


Głównym obszarem działalności naszej firmy jest odzyskiwanie podatku z zagranicy – przeprowadzamy całą procedurę, związaną ze zwrotem podatku od początku do końca. Oznacza to, że zajmujemy się również realizacją czeków, w których otrzymywany jest zwrot nadpłaty podatku. Oferta dotyczy czeków z USA, Irlandii i Wielkiej Brytanii.

Realizacja czeku następuje przeważnie w ciągu 14 dni od chwili jego otrzymania, a za usługę realizacji potrącana jest ustalona kwota prowizji. Więcej szczegółów, dotyczących realizacji czeków znajdziesz w odpowiednich zakładkach, dotyczących konkretnych państw: USA, Irlandii i Wielkiej Brytanii. Tam możesz zobaczyć przykładowy czek, dowiesz się także, jak i gdzie podpisać czek oraz jakie inne dokumenty są wymagane, jeśli chcesz taki czek zrealizować. W poszczególnych zakładkach są także informacje o czasie realizacji czeków oraz prowizji, pobieranej przez Mag-Tax. 

Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania dotyczące realizacji czeków – nie wahaj się zapytać naszych doradców. Możesz skontaktować się z nami mailowo, telefonicznie lub udać się osobiście do jednego z oddziałów firmy w całej Polsce.

UWAGA! Usługa realizacji czeków od dnia 30.09.2017 zostaje zawieszona. Czeki złożone do realizacji po 10.09.2017 nie będą przyjmowane!