O nas


MAG-TAX jest firmą działająca w obszarze doradztwa finansowego, specjalizującą się w usługach odzyskiwania nadpłaconego podatku z zagranicy dla osób fizycznych. Firma posiada długoletnią tradycję, jej początki sięgają 1999 roku – była wówczas jedną z pierwszych polskich firm świadczących dla swoich klientów usługi zagranicznych rozliczeń fiskalnych.

Obecnie długoletnia tradycja wspierana jest gruntowną wiedzą i szerokim doświadczeniem, także w sprawach niestandardowych – co poświadczyć mogą zadowoleni klienci, których MAG-TAX co rok obsługuje kilkuset z każdego z rozliczanych krajów.

Priorytetem MAG-TAX jest zapewnienie klientom szybkiego, możliwie najwyższego zwrotu przy zapewnieniu solidności, bezpieczeństwa i dyskrecji dokonywanych operacji. Naszym klientom zapewniamy pełny dostęp do wiedzy na temat statusu sprawy oraz w sposób skuteczny doradzamy w sprawach niestandardowych i szczególnie skomplikowanych.

Kolebką i siedzibą MAG-TAX jest Łódź, jednakże od 2003 roku operujemy na szeroką skalę w całej Polsce, współpracując z wieloma partnerami. Posiadamy jedną z najlepiej rozwiniętych sieci sprzedażowych w kraju - znajdź oddział najbliżej Ciebie. Wysoka jakość i rzetelność naszych usług potwierdzona została przez niezależnych ekspertów portalu: http://www.usa.info.pl.

Fakty o Mag-tax

Nasza działalność ujęta w liczbach
Obsługiwane kraje
Liczba oddziałów
Zadowoleni klienci
Odzyskany podatek w PLN

Referencje

 • Polecam firmę MAG-TAX. Oni są z  Łodzi, ale o ile wiem mają też oddziały w innych miastach.

  Zwrot trwa dość szybko i nie przesadzają z cenami. Przynajmniej sama się nie martwiłam o zwrot, bo szczerze mówiąc się po prostu na tym nie znam, a ze skarbówką nie ma żartów...

  Edyta25 mforum.pl
 • Ja też rozliczałam się przez firmę Mag-Tax. Odzyskali dla mnie 100% należnego mi podatku za pracę w Niemczech. Szybka i profesjonalna obsługa. Polecam wszystkim.

  Zuzka88 forumowisko.pl
 • Jeśli chodzi o rozliczenie podatku z pracy za granicą, polecam firmę Mag - Tax. Pracowałam w Anglii ostatnie 7 lat. Firmę polecił mi znajomy.

  Firma wszystko załatwia za Ciebie! Mają wiele oddziałów w całej Polsce. Odzyskałam 100% podatku.

  Madzia5 forumowisko.pl
 • Witam, ja korzystałam z usług firmy Mag - Tax. Rozliczałam się z Podatku w Wielkiej Brytanii i Niemiec, ale wiem, że mają w ofercie jeszcze dużo innych krajów. Rozliczenie bardzo sprawne, cena również niewygórowana! Polecam, bo jest to jedna z najbardziej doświadczonych firm, jeśli chodzi o rozliczenie podatku z zagranicy.

  Ola (Zielona Góra) o2.pl
 • Ja rozliczałam się niedawno z podatku w Anglii i Niemczech za pośrednictwem firmy Mag-Tax. Jestem zadowolona. Przed rozliczeniem można bezpłatnie oszacować zwrot i dowiedzieć się czy w ogóle opłaca się nam rozliczać. Za usługę nie trzeba płacić im z góry. Wszystko jest do dogadania. Cena jak najbardziej Ok. Polecam.

  mnr (Łódź) wizaz.pl
 • Wiem, że zajmuje się tym kilka firm w Polsce. Moją znajomą rozliczyła firma Mag-Tax. Oddała im dokumenty i niczym się nie przejmowała. Raczej zadowolona jest.

  Marcin S bankier.pl