Program Work and Travel - niepowtarzalna przygoda w USA

Jeśli chciałbyś przeżyć niepowtarzalną przygodę, poznać nowych ludzi z całego świata, zobaczyć miejsca dotychczas znane z filmów, a przy okazji zarobić pieniądze, Program Work And Travel USA daje Ci taką szansę!

Jakie warunki muszę spełniać, aby wyjechać do Stanów?

Aby marzenia o podróży do USA mogły stać się rzeczywistością wystarczy, że jesteś studentem i posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym. Przedstawimy ci szeroką gamę pracodawców, którzy czekają na Twoje zgłoszenie. Możesz wyjechać razem z przyjaciółmi lub nowych przyjaćiół poznać dzięki Programowi Work And Travel USA.

Kiedy powinien zacząć planować wakacyjny wyjazd do Stanów?

W ramach Programu Work And Travel możesz legalnie pracować w USA od 25 maja do 25 września. Ponadto przysługuje Ci 30 dni na podróże i zwiedzanie. Jednak wyjazd do Stanów należy zacząć planować kilka miesięcy wcześniej. Już w listopadzie rozpoczynają się zapisy na przyszłoroczne wyjazdy. Planując wyjazd do USA z odpowiednim wyprzedzeniem masz największy wybór pracodawców i komfort, że bez zbędnego pośpiechu i stresu dopełnisz wszelkich formalności.

Praca w USA

Oferty pracy dostępne w ramach Programu Work And Travel USA obejmują przede wszystkim wszelkiego typu prace w ośrodkach turystycznych, hotelach, parkach rozrywki, restauracjach. Możesz wybrać pracę zarówno na Wschodnim, jak i Zachodnim Wybrzeżu USA. Pracując w Stanach zadbaj o to, aby pracodawdca wystawił Ci dokument W-2, mówiący o Twoich zarobkach oraz odciągniętych podatkach. Po zakończeniu roku dokument ten umożliwi Ci staranie się o zwrot podatku z USA. Dzięki rozliczeniu w amerykańskim urzędzie otrzymasz dodatkowy zastrzyk gotówki.

Jeśli zainteresował Cię wakacyjny wyjazd do Stanów Zjednoczonych przyjdź do Naszego biura i poznaj szczegóły oferty. To już ponad 20-ty raz kiedy organizujemy wyjazd w ramach Programu Work And Travel USA. Nasze usługi obejmują również zwrot podatku z USA. Zaufaj naszemu doświadczeniu!