Work and Travel


Work & Travel USA to studencki  program wymiany kulturowej nadzorowany przez amerykański Departament Stanu. Organizatorami programu są  fundacje amerykańskie autoryzowane przez rząd USA, między innymi Council on International Educational Exchange (CIEE), Greenheart Exchange (GE) oraz International Hospitality Student Exchange (JANUS).

Zalety Programu Work and Travel USA

Program Work & Travel daje studentom z całego świata  znakomitą okazję, by:
  • spędzić niezapomniane wakacje połączone z legalną pracą w USA
  • zarobić pieniądze, które możesz przeznaczyć na zwiedzanie USA lub inny dowolny cel
  • poznać kulturę i mieszkańców Stanów Zjednoczonych
  • udoskonalić język angielski

Wyjeżdżając do USA na program Work & Travel możesz podjąć legalną pracę w okresie od  25 maja do 25 września oraz dodatkowo przebywać w Stanach Zjednoczonych jeszcze przez 30 dni po zakończeniu pracy. Organizatorzy programu oferują szeroką pomoc w znalezieniu zatrudnienia, między innymi dzięki możliwości udziału w Targach Pracodawców Amerykańskich oraz Wirtualnych Rozmowach. Dostępne oferty pracy w USA dotyczą głównie parków rozrywki, miejsc wypoczynkowych, kurortów, hoteli oraz restauracji. Wielu pracodawców zapewnia swoim pracownikom zakwaterowanie, dlatego wyjeżdżając na Work & Travel  możesz czuć się bezpiecznie.

Jeśli byłeś już na takim programie studenckim możesz sam znaleźć sobie pracę w USA. Zgłoś się do nas z umową od swojego amerykańskiego pracodawcy, a my dokonamy wszelkich formalności tak, abyś mógł ponownie cieszyć się wakacjami w Stanach i nie tylko. Przebywając w USA w ramach Programu Work & Travel możesz podróżować również po Kanadzie i Meksyku!

W ramach studenckich wyjazdów do Stanów Firma Mag–Tax współpracuje z BTC – liderem rynku wśród organizatorów Programu Work & Travel USA.
Pierwsze oferty na wyjazdy w 2021 roku już dostępne! Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

Sprawdź aktualne oferty pracy BTC!

Jeśli chcesz poznać szczegóły programu zapraszamy do naszego biura w Łodzi przy ul. Sterlinga 16/18. lok. 210.

Na Państwa pytania odpowiemy również tutaj telefonicznie 42 631 13 11 lub mailowo mail zwrot@mag-tax.pl